Think big.

Win the world.

Žiadosť o www stránku

Meno a priezvisko: Telefón: E-mail: Typ projektu: Správa:
* Žiadosť je nezáväzná

Webdesign - CMS

Redakčný systém

Webdesign - CMS (redakčný systém) - www.Pixa.skAko súčasť každej nami vytvorenej internetovej prezentácie je systém na správu obsahu -
CMS ( Content Management System ).
Využívame vlastný systém CMS, ktorý po niekoľkoročných skúsenostiach získal podobu dnešnej verzie v3.4, ktorá je prispôsobiteľná akejkoľvek klientovej požiadavke.

Na rozdiel od iných voľne šíriteľných systémov CMS neexistuje priame prepojenie medzi web stránkou a administračným prostredím, čo nám umožňuje jednoducho a rýchlo upraviť systém podľa požiadaviek klienta. Naše CMS je jednoducho a rýchlo použiteľné pre akýkoľvek typ internetovej stránky nakoľko po rokoch vývoja obsahuje predpripravené moduly, ktoré boli použité pri existujúcich projektoch vyrobené spoločnosťou Pixa.sk. Avšak pri realizácii nového projektu sú použité resp. viditeľné iba tie moduly, ktoré sú nevyhnutné pre manažovanie obsahu internetovej prezentácie, čo má za následok uživateľské pohodlie, intuitívne ovládanie a veľmi dobrú grafickú prehľadnosť administračného prostredia.

Jadro systému taktiež obsahuje nástroje, ktoré po naplnení obsahu web stránky automaticky načítavajú kľučové slová týkajuce sa Vašej prezentácie, ktoré su následne poskytované všetkým známym vyhľadávačom, čo má za následok
pravidelnú informovanosť vyhľadávačov o zmene obsahu stránky a tým lepšiu vyhľadateľnosť Vašej webovej lokality.

Okrem množstva iných predpripravených modulov, náš systém obsahuje sekciu pre hromadné rozosielanie emailov či už pre registrovaných uživateľov, alebo Vami vložených zákazníkov. Využitie tohto modulu je napríklad efektívna a pravidelná informovanosť existujúcich zákazníkov o Vašich prebiehajúcich akciách či novinkách, alebo prilákanie novej klientely.

Pri administrácii obsahu stránky sa môže stať, ze vymažete tovar, podstránku, alebo text ktorý ste vymazať nechceli, preto je náš systém CMS vybavený automatickou zálohou všetkých existujúcich údajov, ktorá je spustená pri prihlasovaní administrátora do systému CMS. Zálohu je možné kedykoľvek obnoviť prostredníctvom administračného prostredia systému pre správu databáz.